Navigace

Levné ubytování
Kvalitní ubytování za rozumné peníze v DE/AT/CH.
www.booking.com

Kvalitní, odborné překlady do němčiny od Překlady s.r.o.

EKO Překlady s.r.o. - rychlé a kvalitní překlady z/do němčiny

Partneři

Speciální znaky

On-line testy z němčiny

On-line testy z německého jazyka jsou rozděleny do několika kategorií dle obtížnosti. Počet testů z němčiny se bude průběžně zvyšovat. Připravili jsme pro Vás několik různých testů, abychom Vám umožnili zajímavé a různorodé procvičování gramatiky.

Testy z němčiny můžete spouštět přímo z této stránky a nebo si vybrat Vaší nejoblíbenější kategorii testů v levém menu. V těchto kategoriích najdete i podrobnější popis jednotlivých typů testů z němčiny.

Doplňování slov I

U těchto online testů z němčiny musíte do německého textu doplňovat chybějící slova. V každém textovém poli chybí právě jedno slovo. Dbejte také na velká a malá písmenka a na přehlasované znaky.

» Zvratná slovesa - reflexive Verben
» Soziale Fähigkeiten
» všechny testy z této kategorie

Doplňování slov II

U těchto online testů z němčiny musíte do německého textu doplňovat chybějící slova. Máte ovšem vždy možnost výběru z několik slov. Jedná se tedy o lehčí variantu online testu Doplňování slov I.

» Leben im Ausland
» Verben im Präsens
» všechny testy z této kategorie

Přepisování vět

V tomto online testu musíte dle uvedených požadavků přepsat původní větu do správného tvaru. Dbejte také na velká a malá písmenka a na přehlasované znaky.

» Správný slovosled
» Slovosled v němčině - Satzbau
» všechny testy z této kategorie

Porozumění textu

V tomto online testu z němčiny se procvičuje pochopení neznámého textu. Pečlivě si přečtěte text a poté zodpovězte níže uvedené otázky. Všechny otázky jsou typu Ano/Ne. Všechny texty jsou čerpány z veřejně přístupných zdrojů.

» Skupina Tokio Hotel
» Reálie - Švýcarsko
» všechny testy z této kategorie

Základní test

U těchto online testů z němčiny vybíráte jednu správnou odpověď z několika možností. Vždy je správná pouze jedna odpověď. S takovýmto typem testu se nejspíše setkáte během přijímacích zkoušek na střední nebo vysokou školu.

» Imperativ - Rozkazovací způsob
» Online test pro přijímací zkoušky na VOŠ III
» všechny testy z této kategorie

Nadbytečná slova

V tomto online testu musíte do textového pole vypsat slovo, které se nehodí mezi ostatní slova. Vypisujte vždy pouze jedno slovo a dbejte na malá a velká písmenka, případně přehlasované znaky.

» Slovní zásoba - slovesa
» Počítače
» všechny testy z této kategorie

Hledání chyb

V tomto testu z němčiny musíte najít v uvedeném textu všechny chyby. Máte vždy na výběr z několika možných chyb. Ale pozor, někdy se v dané větě nemusí nacházet žádná chyba!

» Hledání chyb
» Gramatické chyby v němčině
» všechny testy z této kategorie

Novinky


Levné a rychlé překlady do němčiny od agentury Překlady Ihned.

Precizní překlady do němčiny za skvělé ceny od Mojeněmčina.cz

Online kurz z Němčiny

Nejčtenější testy