Navigace

Levné ubytování
Kvalitní ubytování za rozumné peníze v DE/AT/CH.
www.booking.com

Kvalitní, odborné překlady do němčiny od Překlady s.r.o.

EKO Překlady s.r.o. - rychlé a kvalitní překlady z/do němčiny

Partneři

Speciální znaky

Online hry v němčině

Na této stránce nalezete online hry v nemcine, které podporují výuku nemeckého jazyka. Jedná se pouze o online hry, které mužete hrát online zdarma a nevyžadují žádnou registraci. Všechny online hry se otevírají v novém okne.

Prejeme Vám príjemnou zábavu.

Online hra - Bookworm

Otevrít online hru Bookworm v novém okne. Online hra Bookworm – pomožte sympatickému knihomolu skládat z písmenek nemecká slova. Cím delší slovícko složíte, tím více bodu obdržíte a priblížíte se do dalšího kola. Použitím zlatých a zelených písmenek obdržíte extra body. Horící písmenka se musí naopak použít co nejrychleji, aby Vám neshorela knihovna a skoncila tak celá hra.
Odkaz Vám otevre online hru Bookworm na oficiálních stránkách firmy Popcap Games. Na techto stránkách najdete také verzi ke stažení na PC.
Hru doporucujeme stredne pokrocilým studentum nemeckého jazyka.
Výrobce: Popcap Games

Online hra - Wortwiese

Otevrít online hru Wort Wiese v novém okne.Online hra Wortwiese – v této online hre musíte z uvedených šesti písmen složit co nejvíce ruzných slov. Pokud se Vám podarí složit nejdelší slovo, postupujete automaticky do dalšího kola. Pro spuštení hry kliknete na tlacítko „Spielen Sie als Gast“. Budete hrát jako host, tzn.bez nutnosti registrace.Mužete si tak pilne procvicovat slovní zásobu.
Tato online hra je ovšem celkem nárocná a tak ji doporucujeme spíše pokrocilým studentum nemeckého jazyka.
Výrobce: Pogo.de

Online hra - Buchstabenkanone

Otevrít online hru Buchstabenkanone v novém okne.

Buchstabenkanone - v této online hre musíte uhodnout tri skrytá slova. Ale pozor, mužete se splést jen sedmkrát, pak hru prohráváte! Nápoveda je uvedená v nemcine. Pro spuštení online hry kliknete na tlacítko „Spielen Sie als Gast“. Budete hrát jako host, tzn. bez nutnosti registrace. Hra je také urcená spíše pro pokrocilé studenty nemeckého jazyka.
Výrobce: Pogo.de

Online hra - Wörter Wabe

Otevrít online hru Wörter Wabe v novém okne.Wörter Wabe - v této online hre musíte sestavovat slovícka z padajících písmen a naplnovat složenými slovy misku s medem. Pokud neskládáte slova dostatecne rychle, naplní se jimi celá obrazovka a vy tak hru prohrajete. Pro spuštení hry kliknete na tlacítko „Spielen Sie als Gast“. Bude hrát jako host, tzn. bez nutnosti registrace.
Hra je opet urcená pro pokrocilé studenty nemeckého jazyka.
Výrobce: Pogo.de

Novinky


Levné a rychlé překlady do němčiny od agentury Překlady Ihned.

Precizní překlady do němčiny za skvělé ceny od Mojeněmčina.cz

Online kurz z Němčiny

Nejčtenější testy