Navigace

Levné ubytování
Kvalitní ubytování za rozumné peníze v DE/AT/CH.
www.booking.com

Kvalitní, odborné překlady do němčiny od Překlady s.r.o.

EKO Překlady s.r.o. - rychlé a kvalitní překlady z/do němčiny

Partneři

Speciální znaky

Jak se naučit německy?

Máte za sebou středoškolskou němčinu, ale nic už si nepamatujete? Anebo jste se rozhodli právě teď, že výuka němčiny je to, co vám chybí k dokonalému životopisu? Naučit se německy nemusí být zase tak těžké – chce to jen čas, trpělivost a ideálně i trochu peněz.

Že ani jedno z toho nemáte? Zamyslete se, kolik večerů trávíte zbytečným vysedáváním u televize. Jaké by to bylo místo toho hodinku a půl strávit výukou němčiny? Rozhodně přínosnější. Naučit se německy tzv. „po doma“ je velmi těžké a zdlouhavé, nejefektivnějším způsobem, jak se naučit německy, je navštěvovat pravidelné kurzy němčiny.

Jak se efektivně učit němčinu

Abyste se rychle a efektivně naučili německy, musíte se neustále snažit. Každou volnou chvilku věnujte procvičování – můžete třeba německy popisovat věci, které vidíte. Čtěte si německé internetové stránky, sledujte filmy v původním znění s titulky a občas se vydejte do Německa a donuťte se mluvit. Vyzkoušet si a použít němčinu v reálné situaci je zaručený způsob, jak se naučit mluvit.

Kurzy němčiny: Intenzivní výuka němčiny je stejně nejlepší

Pokud je pro vás těžké donutit se studovat sami, zařiďte si individuální kurzy. Kvalitní lektoři vás budou pravidelně zásobovat úkoly a dohlédnou na to, aby vaše výuka němčiny měla pravidelný režim. Navštěvovat můžete klasické kurzy anebo si vybrat specializované kurzy jako je němčina pro manažery nebo němčina pro právníky.

Naučit se německy není nadlidský výkon – stačí opravdu chtít a nebát se naučená slovíčka a věty použít v praxi. Sami uvidíte, že postupně se vám k českým pojmům budou v hlavně nenápadně připojovat i německé výrazy a vy němčinu plně ovládnete.

Novinky


Levné a rychlé překlady do němčiny od agentury Překlady Ihned.

Precizní překlady do němčiny za skvělé ceny od Mojeněmčina.cz

Online kurz z Němčiny

Nejčtenější testy